брекзіт
у березні опитування показували, що 60% консерваторів мали намір голосувати за вихід Британії з ЄС.

Кількість прихильників того, щоби Велика Британія залишилась в ЄС, значно більша за прихильників так званого Brexit (виходу Британії з Євросоюзу). Про це свідчать результати останнього опитування, проведеного на замовлення видання The Daily Telegraph.

Результати опитування показують, що противники виходу Британії з ЄС за місяць до референдуму на 13% випереджають прихильників Brexit.

«За те, щоби Британія залишилась в складі ЄС, наразі готові проголосувати 55% виборців країни, в той час як за вихід Британії з ЄС виступають лише 42% опитаних серед виборців, які напевно підуть на голосування», – йдеться у повідомленні видання.

Якщо враховувати всіх виборців, то противників Brexit взагалі навіть на 20% більше. Тобто із загальної кількості виборців 58% готові проголосувати за те, щоби Британія залишилась в ЄС, тоді як за вихід із Євросоюзу – лише 38%.

Також опитування показало, що проти виходу Британії з ЄС готові проголосувати більшість пенсіонерів та консерваторів, яких раніше вважали оплотом прихильників виходу Британії з Євросоюзу.

Так, у березні опитування показували, що 60% консерваторів мали намір голосувати за вихід Британії з ЄС. За місяць до референдуму ситуація кардинально змінилася: серед торі 57% наразі готові проголосувати за те, щоб Британія залишилась в ЄС і лише 40% за Brexit.

Результати опитування показали, що наразі 52% осіб старше 65 років підтримують перебування в ЄС, тоді як 44% все ще виступають за вихід Британії з ЄС.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в червні 2016 року має відбутися референдум про вихід Британії зі складу ЄС попри лютневі домовленості президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера та Прем’єр-міністра Британії Девіда Кемерона нарешті щодо подальшого перебування острівної держави у складі Євросоюзу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ