Паранджа
7% респондентів не мають певної думки з цього питання

У Латвії 77% населення підтримують законопроект про заборону носити в громадських місцях одяг, що закриває обличчя. Такими є результати опитування, проведеного агентством TNS, пише Delfi.

Отже, 42% респондентів заявили, що точно підтримують законопроект, 35% – ймовірно підтримують, 11% – не підтримують, а 5% категорично проти заборони. 7% респондентів не мають певної думки з цього питання.

Нагадаємо, раніше Міністерство юстиції запропонувало до 26 березня взяти участь у розробці законопроекту, що накладає обмеження на носіння в публічних місцях одягу, який закриває обличчя. Відомство вказує, що демократичний устрій держави та економічні фактори не дозволяють перешкоджати міграції людей, яка стала частиною повсякденного життя.

Щоправда, за цих умов варто зберігати гармонійне і єдине середовище в країні, яке сприяло б інтеграції приїжджих у латвійське суспільство і не перешкоджало спілкуванню між людьми.

У Мін’юсті наголосили, що протягом трьох тижнів після закінчення публічного обговорення документ розглянуть на нараді держсекретарів міністерств.

Читайте: Нікаб і хіджаб можуть заборонити в Естонії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ