poroshenko-2
41% громадян України виступає за якнайшвидше усунення Порошенка від влади

Розпуск парламенту та призначення нових виборів до Верховної Ради України підтримують 45% громадян України. Водночас 46% українців схиляються до ідеї відставки Президента України. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг.

Варто зазначити, що 42% опитаних не підримують дострокові вибри президента та депутатів Верховної Ради. Найвища підтримка дострокових виборів на Півдні та Сході. Дещо нижча – у Центрі, найменша – на Заході.

43% респондентів вважають, що Петру Порошенку потрібно дати можливість допрацювати свій термін та потім змінити його на іншого кандидата, 4% – за переобрання його на другий термін, водночас 41% виступає за якнайшвидше усунення його від влади.

Лише 11% наших співвітчизників вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, більшість (78%) – що у неправильному, 11% – не визначились. Переважна більшість (89%) громадян України вважає, що соціально-економічна ситуація в Україні погіршилася за останні два роки.

Головною причиною того соціально-економічного стану, в якому зараз перебуває Україна, дві третини опитаних визначили корупцію у вищих ешелонах влади. Серед інших причин українці називають військові дії на Донбасі, вплив олігархівв, захист представниками влади власних, а не державних інтересів, непрофесіоналізм влади, небажання депутатів ухвалювати потрібні закони, корупцію у місцевій владі, дії Росії проти України, відсутність єдності в суспільстві, діяльність попередньої влади, тощо.

Читайте:  У разі парламентських виборів 5% бар’єр подолали б 8 партій – опитування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ