Кладовище
Кладовище у США

Нобелівський лауреат з економіки Анґус Дітон провів нове дослідження, в якому з’ясував, що за останні 15 років смертність серед білого населення США різко зросла. Причиною тому стали захоплення знеболювальними препаратами, поширення алкоголізму та наркоманії, зростання кількості суїцидів. Причому страждають від цього переважно бідні та малоосвічені світлошкірі американці, передає Nacked Science.

Проаналізувавши дані Міністерства охорони здоров’я США, окремі свідоцтва про смерть та узагальнені демографічні дані, а також опитування пацієнтів клінік і лікарень, автор дослідження з’ясував, що смертність серед англосаксів і нащадків європейських мігрантів стрімко зростала з 1998 року і зараз приблизно на 60-90% вища, ніж у Канаді та інших розвинених країнах.

Серед громадян із середньою та незакінченою середньою освітою від алкоголю і наркотиків стали помирати в 4 рази більше, кількість самогубств зросла на 81%, смертей, спричинених цирозом та іншими хворобами печінки – на 50%. Загалом рівень смертності серед цієї групи населення зріс на 22% з урахуванням зниження в показниках так званих природних смертей від хвороб і старості.

Для порівняння: серед осіб із вищою освітою смертність залишилася на колишньому рівні, смертність афроамериканців за цей час знизилася в 2 рази, а латиноамериканців – на 63%.

Читайте: Фахівці назвали найбільші страхи американців

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ