«Гумконвой» з РФ
На Донбас направляється черговий «гумконвой» з РФ

МНС Росії направило на Донбас чергову, вже 33-тю, автоколону з «гуманітарною допомогою». Про це повідомили в прес-службі російського міністерства, передають РИА Новости.

«О 4:00 мск понад 100 автомобілів вийшли з Донського рятувального центру МНС і зараз рухаються до державного кордону», – йдеться в повідомленні. Як стверджують в МНС РФ, автомобілі везуть на окуповані території більше 1 тисячі вантажів, зокрема, медикаменти, продукти харчування і предмети першої необхідності.

«Гуманітарна допомога» буде доставлена в Донецьк і Луганськ. Раніше МЗС України зажадав від Росії ввозити «гумконвої» через контрольовані ділянки кордону. Москва на дану пропозицію відповіла, що представники зацікавлених міністерств і відомств Росії та України опрацьовують питання про можливості доставки вантажів залізничним транспортом.

Як неодноразово відзначали представники української влади та спецслужб, під виглядом «гуманітарних конвоїв» командування РФ доставляє російським солдатам і найманцям паливно-мастильні матеріали, нову техніку, а також озброєння і боєприпаси, а вивозить тіла загиблих в бойових зіткненнях, а також унікальне виробниче обладнання із захоплених районів.

Читайте: The Times: бойовики благають Росію надіслати більше зброї на Донбас

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ