Ґейтс
Засновник Microsoft Білл Ґейтс

Засновник компанії Microsoft Білл Ґейтс, підтримав законність вимог до Apple допомогти у зломі iPhone терориста із Сан-Бернардіно, повідомляє The Verge.

Запит про злом пристрою Apple нічим не відрізняється від, приміром, запиту про інформацію від телефонної компанії або банку, вважає Ґейтс: «Давайте уявімо, що банк заклеїв дисковод і сказав: «Не змушуйте мене відклеюватися стрічку, бо тоді ви змусите мене робити це багато разів».

Рішення про те, що Apple повинна допомогти ФБР зламати телефон Сайеда Фарука, який брав участь у теракті в каліфорнійському Сан-Бернардіно (тоді загинуло 17 осіб, 14 було поранено), ухвалив окружний суд Лос-Анджелеса.

А от глава Apple Тім Кук вважає, що запит загрожує безпеці клієнтів. Також він наголосив, що IT-гігант проти вбудовування у телефони так званого «чорного ходу» для влади. Компанія відмовилася виконувати рішення суду і вирішила подати на нього апеляцію.

Своєю чергою, засновник Facebook Марк Цукерберґ підтримав Apple. Він пояснив, що вірить у криптування даних і вважає його важливим інструментом безпеки.

Читайте: Apple відмовляється співпрацювати з ФБР заради боротьби з тероризмом

БЕЗ КОМЕНТАРІВ