Білл Клінтон
Білл Клінтон сподівається повернутися в Білий дім, якщо його дружина стане Президентом

Колишній президент США Білл Клінтон заявив, що із задоволенням повернеться в Білий дім, якщо його дружина Гілларі виграє президентські вибори і запропонує йому повернутися в резиденцію разом із нею. Заява прозвучала у вечірньому телешоу на телеканалі CBS, передає NEWSru.com.

«По-перше, Гілларі повинна спочатку перемогти інших кандидатів всередині партії. Якщо її висунуть, то потім їй доведеться виграти вибори», – заявив екс-президент у відповідь на запитання ведучого, які його шанси повернутися в особняк на Пенсільванія-авеню.

«Якщо вона виграє вибори, я на 100% переїду туди знову», – сказав Клінтон, на що аудиторія відреагувала сміхом та оплесками. «Але, хвилинку, тільки якщо вона мене попросить», – додав екс-глава США, зазначивши, що з власного досвіду після закінчення повноважень знає, що на прохання чинного президента слід відповідати згодою, хоч яку б партію він представляв. «Сподіваюся, мене запросять», – підсумував Білл Клінтон. Він також висловив надію на те, що Гілларі виграє вибори, зауваживши, що це піде Америці на користь.

Нагадаємо, Гілларі Клінтон, яка вважається найперспективнішим кандидатом від Демократичної партії на президентських виборах 2016 року, офіційно оголосила про бажання балотуватися на вищий пост у державі в квітні цього року. Раніше вона також обіймала пост державного секретаря США. Її чоловік Білл Клінтон перебував на посту Президента США два терміни поспіль – з 1993 до 2001 року і став одним із найуспішніших та найпопулярніших американських президентів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ