Демаркація кордону
Демаркація кордону

Білорусь почала проводити лінії державного кордону з Україною та позначати його спеціальними прикордонними знаками, повідомляє видання Белта.

«Демаркація білорусько-українського кордону почалася на стику трьох держав у Брестському районі. Точка стику Білорусі, України та Польщі розташована неподалік від агромістечка Томашівка біля місця злиття річки Західний Буг та меліоративного каналу Мостицького. Її було визначено угодою між урядами трьох держав у 2015 р., після чого влітку документ набрав чинності. У цьому місці буде встановлено прикордонний стовп Республіки Білорусь під назвою «Буг». Його виготовлять з граніту, стовп матиме червоний колір і висоту 2,5 м. Такі ж прикордонні стовпи з державною символікою встановлять на території України та Польщі. Планується, що перший прикордонний знак у цьому місці з’явиться в середині жовтня», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що протяжність державного кордону між Білоруссю й Україною становить близько 1084 км. До кінця року планується позначити ділянку кордону в Брестському і Малоритському районах, встановивши близько 500 прикордонних знаків.

Читайте: Білорусь зміцнює кордон з Україною через нелегальну зброю

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ