Білорусь блокує поставки литовського газу в Україну
Білорусь блокує поставки литовського газу в Україну

Литва не отримала згоди від Білорусі на перекачування газу до Україну. Про це заявила прес-секретар компанії «Клайпедос Нафта» Індре Мілінене, передає ВВС-Україна.

«Зацікавленість з нашого і українського боку є, можливості для співпраці є, але від Білорусі ми отримали відмову», – сказала пані Мілінене. За її словами, Литва готова на будь-які дії, аби мати змогу постачати газ Україні. У компанії стверджують, що можуть постачати нашій державі приблизно 1 мільярда кубометрів газу на рік.

Нагадаємо, раніше Президент Словаччини Андрей Кіска також запевнив, що його країна й надалі забезпечуватиме Україну надійним реверсним газом.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія заявила про намір не продовжувати з Україною контракт на транзит газу до Європи після 2019 року. Крім того, між «Нафтогазом» і «Газпром» не можуть погодити вартість блакитного палива для України. Нині держава шукає нові можливості забезпечити країну газом, зокрема працює над повним переходом на газ власного видобутку. Раніше міністр енергетики Демчишин повідомив, що Україна буде енергетично незалежною через 3-4 роки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ