Пожежу загасили. Про постраждалих інформації немає
Пожежу загасили. Про постраждалих інформації немає

У ніч із 13 на 14 липня 2016 року в Брюсселі в районі Сен-Жіль пролунали щонайменше як три вибухи. Вогонь охопив декілька автівок. Влада підозрює теракт, передає Daily Mail.

Повідомляється, що місце вибуху розташоване неподалік від будівлі Європарламенту. Пожежу загасили. Про постраждалих інформації немає.

Як відомо, влада Бельгії вирішила заборонити вільний продаж деяких продуктів побутової хімії, які можуть використовуватися для виготовлення саморобної вибухівки. У список із семи речовин потрапили перекис водню, азотна кислота, нітрометан, а також ще чотири гербіциди, виготовлені на основі різних сполук натрію і хлору.

Раніше бельгійські спецслужби попередили про активізацію бойовиків і можливі нові теракти в Бельгії та Франції. За їхніми даними, терористи «Ісламської держави» (ДАІШ) вже вирушили з Сирії в країни Європи. Цілями терористів називалися великий торговельний центр у Брюсселі, один з ресторанів будь-якої американської мережі фастфуду і поліцейську дільницю.

Нагадаємо, що одні з найбільших терактів у Європі за останній час скоїли в Парижі та Брюсселі. У столиці Бельгії 22 березня 2016 року сталися два вибухи: в аеропорту Брюсселя і на станції метро «Мальбек». Внаслідок атак загинули 32 людини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ