Росія маскує танки на Херсонському кордоні
Росія маскує танки на Херсонському кордоні

Українські прикордонники виявили на території Криму поблизу адмінмежі з Херсонщиною замасковану позицію російських військ із важкою технікою, повідомляє Укрінформ.

«Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління виявили на Чонгарському напрямку замасковану позицію військ Російської Федерації, що знаходиться у безпосередній близькості до адмінмежі з Херсонщиною. На цій замаскованій позиції – важка російська військова техніка. А саме: артилерія, танки, бронетранспортери», – розповів помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії із засобами масової інформації Державної прикордонної служби України Андрій Базан. За його словами, поблизу адмінмежі Криму з Херсонщиною розташовані також і відкриті позиції російських військ, які окупанти не приховують.

Нагадаємо, протягом минулого тижня обстановка в зоні відповідальності Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України характеризувалась активною ротацією російських військ на тимчасово окупованій території АР Крим. Окупанти також вели активну повітряну розвідку з використанням безпілотників.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ