російські танки
У «Правому секторі» заявляють, що біля Донецька російські інструктори зібрали танковий «кулак» зі 140 машин

Неподалік тимчасово окупованого Донецька російсько-терористичні війська готують танковий «кулак», чисельністю не менш як 140 одиниць бронетехніки. Про це повідомляє Громадське радіо з посиланням на представника Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» на ім’я Володимир.

За його словами, радіо-розвідка також повідомляє про проведення «навчань» підрозділами бойовиків у районі Донецька. Можливо, йде підготовка до спроби прориву лінії фронту. «Є радіоперехоплення. Російські танкісти десь у тилу, за Донецьком проводять якісь навчання. Можливо, вони готуються до чергового удару. Щоби таку велику операцію провести – великою кількістю танків – потрібно вчення провести, лікнеп», – говорить Володимир.

У повідомленні наголошується, що дану інформацію перевірити наразі не вдалося. Про посилення матеріально-технічної бази бойовиків інформує також моніторингова група «Інформаційний спротив». Як зазначив 24 травня 2015 року координатор групи, народний депутат України Дмитро Тимчук, на початок травня після укладення других Мінських домовленостей в лютому 2015 року компанія «РЖД» перекинула на Донбас у розпорядження терористів близько 80 РСЗВ (серед них «Торнадо»), понад 200 танків, до 100 БТР і БМП, до однієї тисячі вантажних автомобілів з боєприпасами та іншими засобами матеріально-технічного забезпечення.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Росія не атакуватиме Україну до кінця червня.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ