Снимок экрана 2016-04-19 в 11.29.39
Під ВР зібрались приблизно 50 осіб, які тримають плакати із гаслами змінити міського голову Вишгорода

Під стінами Верховної Ради України у Києві відбуваються дві акції протесту. Одна – з вимогою провести конкурс на посаду генерального прокурора, друга – звільнити міського голову Вишгорода, передає УНІАН.

Рух вулицею Грушевського відбувається в нормальному режимі. Учасники акції тримають прапори з гаслами, в яких, зокрема, закликають президента обговорити кандидатуру генпрокурора України.

Також серед гасел: «Вимагаємо гідного професійного генпрокурора!», «Нам не потрібен генпрокурор на повідку!».

Крім того, учасники акції вимагають ухвалити закон щодо вибору кандидата на посаду генерального прокурора незалежною комісією за результатами конкурсу.

Серед вимог мітингувальників – і негайна зміна складу Центральної виборчої комісії України та ухвалення закону щодо виборів на пропорційній основі з відкритими списками.

Водночас, біля центрального входу до Верховної Ради зібрались близько 50 осіб, які тримають плакати із гаслами змінити міського голову Вишгорода Київської області Олексія Момота. Також є гасла і на його підтримку: «Момот – чесний мер!».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міському голові Вишгорода закидають хабарництво. Обвинувачення заявляє, що він вимагав 200 тисяч євро від компанії-забудовника, погрожуючи перешкоджанням у будівництві. Сам Момот укотре наголосив, що закиди сфабриковані. 18 квітня за нього внесли заставу в розмірі 5 мільйонів гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ