Біля берегів Шотландії знайшли човен, яке могло потопити морське чудовисько
Біля берегів Шотландії знайшли човен, яке могло потопити морське чудовисько

Неподалік від шотландського міста Странрар британські фахівці знайшли залишки німецького підводного човна UB-85, який, імовірно, потопило морське чудовисько – передають Цікавості.

Знайдений човен затонув 30 квітня 1918 року. Незадовго до цього він рятувався на глибині від британських патрулів. Субмарина не отримала серйозних ушкоджень, однак раптово зупинилася. Екіпаж випустив сигнальну ракету і почав махати руками, закликаючи на допомогу. Моряків підібрала команда «Коріопсиса», а човен затонув.

У британському полоні капітан човна Ґюнтер Крех заявив, що причиною загибелі корабля став напад морського чудовиська. За його словами, це була істота з великими очима, якоюсь подобою рогів і блискучими зубами. Капітан човна розповідав, що істота атакувала корабель, коли він був на поверхні, нібито пошкодила люк в рубці, після чого човен уже не зміг занурюватися.

На думку низки британських крипто зоологів, корабель, можливо, піддався атаці «родича» лохнеського чудовиська.

Додамо, під лохнеським чудовиськом зазвичай мають на увазі плезіозавра, який дожив до наших днів. Такі істоти могли досягати 20 метрів у довжину. Можливо, подальше дослідження субмарини дозволить відповісти на деякі питання, що цікавлять вчених.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ