Мігранти на кордоні з Македонією зашили собі роти на знак протесту
Мігранти на кордоні з Македонією зашили собі роти на знак протесту

Кілька біженців, які застрягли на кордоні Греції та Македонії, зашили собі роти на знак протесту проти міграційної політики Євросоюзу, повідомляє BBC News.

Минулого тижня Словенія, Хорватія, Сербія та Македонія почали пропускати на свою територію лише біженців з охоплених війною держав. Решту визнали економічними мігрантами – їм у праві проходу в країни Західної Європи відмовлено.

Основна частина протестувальників прибула до Греції з Ірану. Люди розсілися на залізничній колії біля прикордонного пункту «Ідоменей», зупинивши сполучення між Грецією і Македонією. Згодом до них приєдналися громадяни Бангладеш і Марокко. Представниця у зв’язках зі ЗМІ та громадськістю Управління верховного комісара ООН у справах біженців у Македонії Любинка Брашнарська зазначила, що економічні мігранти, які домагаються пропуску в Македонію, зіткнуться з такою же забороною на сербському кордоні. У такій ситуації проблема нелегального переправлення людей до Європи стане ще гострішою.

Зазначимо, що відсів мігрантів посилився після серії паризьких терактів 13 листопада цього року. Тоді терористи влаштували кілька атак у різних районах французької столиці: три смертники підірвали себе біля стадіону Stade de France, ще кілька людей відкрили стрілянину на вулицях Парижа, а ще одна група терористів захопила заручників у театрі «Батаклан». У цілому, в результаті нападу загинули 130 людей, сотні отримали поранення.

Читайте: Нижня палата Конґресу США підтримала обмеження для біженців із Сирії та Іраку

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ