Кривецький
Кривецький: «Після революції з жахом дивлюся на декларації людей, які ніколи не займалися бізнесом»

«Після Революції гідності з жахом дивлюся на декларації людей, які ніколи в житті не займалися бізнесом, проте є доларовими мільйонерами. Це говорить про те, що вони не взяли ніякого уроку з долі корупційного режиму Януковича». Про це уFacebook написав народний депутат України VII скликання, бізнесмен Ігор Кривецький.

На його думку, єдиний шлях, яким можуть піти декларанти-парламентарі – скласти повноваження народних депутатів і більше ніколи не дурити українців. У іншому разі –  все закінчиться для них дуже погано.

«Наш народ довго не витримує коли його грабують, ще й у такий цинічний і відкритий спосіб. Особливо багато гребуть ті «правдолюби», які писали про себе, як про кристально чистих. Якщо цей парламент далі буде існувати – не буде існувати Україна. Тому ми повинні зробити все, щоб вичистити владу від брехунів і різної нечисті, п’ятої колони, продажних журналістів та «борців з корупцією», – підкреслив Кривецький.

Бізнесмен додав, що в країні корупція дійшла до межі, коли чиновники і депутати мають проходити поліграф (детектор брехні – ред.), інакше громада ніколи не дізнається правди: «Брехня поглинає Україну. Тому, на жаль, можлива ще одна революція, адже влада не взяла ніякого уроку з Революції гідності. Буде правда – буде Україна!».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ