Ігор Кривецький
Ігор Кривецький

Бізнесмен, народний депутат України VII скликання Ігор Кривецький переконаний, що тільки самі українці можуть побудувати життя, на яке заслуговують, і ні Трамп, ні Клінтон не зроблять життя українців щасливим. Про це екс-нардеп написав у Facebook.

З нагоди Дня української мови та писемності Кривецький привітав українців зі святом і побажав, щоби громаді  більше ніколи не довелося боротися за рідну мову.

«Тільки коли любиш і поважаєш своє – інші теж будуть любити і поважати твоє. У цей святковий день хочу побажати, щоб українська нація стала політично свідомою і зрозуміла, що тільки ми можемо зробити свою країну багатою і щасливою, тільки ми можемо побудувати життя, на яке заслуговуємо. Тому нам потрібно щось змінювати. Те, що відбувається в моїй країні, мене не влаштовує. Гадаю, що так вважає багато українців. Потрібно об’єднувати правильних людей заради щасливого майбутнього.

Всі обговорюють вибори в Америці і перемогу Трампа. А я вважаю, нам потрібно думати про те, що відбувається в нашій країні, адже ні Трамп, ні Клінтон не зроблять життя українців щасливим», – підкреслив екс-нардеп.

Він наголосив: «Лише об’єднавшись, зможемо побудувати країну правил і можливостей «де бізнесмени будуть займатися бізнесом, політики – політикою, і всі українці зможуть працювати за фахом та за покликом серця. Тільки в такій Україні кожен буде задоволений своїм життям».

Читайте також: Кривецький про е-декларації нардепів: Ці люди не взяли уроку з долі режиму Януковича

БЕЗ КОМЕНТАРІВ