1793809-37873471-2560-1440
ФІФА звинуватила Блаттера, Вальке і Каттнера в незаконному збагаченні

Екс-президент Міжнародної федерації футболу Йозеф Блаттер та колишній генеральний секретар організації Жером Вальке знову опинилися в епіцентрі скандалу.

На офіційному сайті ФІФА з’явилась інформація, що функціонери разом з екс-заступником генерального секретаря Маркусом Каттнером за 5 років незаконно виписали собі бонуси на суму 80 мільйонів доларів.

У повідомленні йдеться, що докази свідчать про те, що футбольні чиновники координували свої дії з метою незаконного збагачення. Вони щорічно підвищували зарплати, отримували бонуси за чемпіонати світу та інші заохочувальні виплати, при цьому платежі переводилися в порушення швейцарських законів.

Отримані докази будуть спрямовані генеральним прокурорам США та Швейцарії. Також всі дані передадуть до комітету ФІФА з етики.

Як повідомлялося, в штаб-квартирі Міжнародної федерації футболу (ФІФА) пройшли обшуки, санкціоновані Генеральною прокуратурою Швейцарії, під час яких вилучили електронну базу даних і документи.

Нагадаємо, Блаттер очолював Міжнародну федерацію футболу з 1998 року. 29 травня 2015 року його переобрали на п’ятий термін, але на тлі грандіозного корупційного скандалу він оголосив, що залишає свою посаду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ