Блаттер Платіні
Блаттера і Платіні на 8 років відсторонили від футбольної діяльності

Президента Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозефа Блаттера і голову Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішеля Платіні відсторонили від футбольної діяльності на 8 років. Таке рішення ухвалила Арбітражна палата ФІФА під головуванням Ганса Йоахима Еккерта, повідомляє прес-служба ФІФА.

Платіні також оштрафовано на 80 тисяч швейцарських франків. Раніше Блаттер був звинувачений у незаконній сплаті 2 млн. швейцарських франків із коштів ФІФА на рахунок Платіні в 2011 році. Обидва фігуранта виправдовували цю фінансову операцію платою за послуги, які Платіні нібито надав ФІФА.

Раніше комісія з етики ФІФА 8 жовтня відсторонила президента ФІФА Йозефа Блаттера та його можливого наступника, президента УЄФА Мішеля Платіні, від футболу на 90 днів. Та цей термін можуть продовжити. На разі вони не можуть виступати в ролі керівників ФІФА, представляти організацію на будь-якому рівні, а також брати участь у будь-яких футбольних заходах під егідою ФІФА. Комісія з етики обґрунтувала своє рішення тим, що проти обох функціонерів у Швейцарії триває розслідування, яке розпочалося 25 вересня.

Читайте: Зізнання Блаттера: «Виграш Росією права на чемпіонат-2018 підтасували»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ