Блаттер Платіні
Йозефа Блаттера та Мішеля Платіні відсторонили від футбольної діяльності на 8 років

Екс-глава Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Леннарт Юханссон святкує перемогу заднім числом – він задоволений мірою покарання для Президента Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозефа Блаттера і глави УЄФА Мішеля Платіні та вважає, що функціонери вже ніколи не зможуть повернутися у великий футбол, пише Expressen.

«Цього покарання достатньо. Воно означає, що Блаттер і Платіні вже ніколи не зможуть повернутися. Я не маю почуття, ніби я переміг, але вважаю, що моя правота доведена заднім числом. Все, про що я говорив, і все, за що я боровся, не минуло даремно. Таємниця завжди виходить на поверхню», – наголосив він.

Юханссон, обіймаючи пост глави УЄФА, був конкурентом Блаттера на виборах президента ФІФА в 1998 році, а в 2007 році шведський функціонер програв на виборах очільнику УЄФА Платіні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Йозефа Блаттера та Мішеля Платіні відсторонили від футбольної діяльності на 8 років.  Арбітражна палата комітету з етики ФІФА 23 листопада порушила щодо них провадження на підставі доповідей, відправлених комітетом з етики. Після винесення рішення Блаттер заявив, що ФІФА хотіла віддати право проведення Кубка світу 2022 року США, і в цьому випадку корупційні скандали в ФІФА не відбулися б, а керівництво організації не було б відсторонено.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ