Блаттер
Блаттер іде з МОК

Йозеф Блаттер, президент ФІФА, який заявив про свою відставку, йде і з посади в Міжнародному олімпійському комітеті. Про це у понеділок 3 серпня повідомляє Радіо Свобода.

Блаттера мали переобирати 3 серпня разом з іще кількома членами МОК. Проте президент комітету Томас Бах заявив, що Блаттер минулого місяця повідомив про намір не переобиратися. На початку червня голова ФІФА заявив, що він іде у відставку в зв’язку з корупційним скандалом в організації. Його наступника мають обрати на спеціальних виборах у лютому.

Блаттер був членом МОК з 1999 року і мав би залишити організацію у березні наступного року, оскільки до того часу йому виповниться 80 років – це максимальний вік для перебування на посаді.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 травня у Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців ФІФА, проти яких у США висунуто звинувачення у хабарництві під час вибору місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні грошей.

Швейцарські чиновники розпочали кримінальне розслідування щодо процесу голосування, у результаті якого Росія та Катар стали організаторами Чемпіонатів світу з футболу 2018 та 2022 років.

Читайте: Дієґо Марадона балотуватиметься у президенти ФІФА

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ