Йозеф Блаттер
Блаттер заявив про завершення футбольної діяльності

Екс-голова Міжнародної федерації футболу 79-річний швейцарець Йозеф Блаттер оголосив про завершення діяльності у футболі, пише The Wall Street Journal.

Функціонер поділився думками з приводу свого відсторонення Комітетом з етики ФІФА. «Я провів 40 років у ФІФА. Тепер я закінчую роботу в футболі. Наше покарання з Платіні – це нонсенс. Згідно зі швейцарським законодавством, аби відсторонити особу на 8 років, ви повинні скоїти вбивство або пограбувати банк», – наголосив швейцарець.

Читайте: Блаттер і Платіні ніколи не повернуться у футбол – екс-глава УЄФА

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Йозефа Блаттера та Мішеля Платіні відсторонили від футбольної діяльності на 8 років.  Арбітражна палата комітету з етики ФІФА 23 листопада порушила щодо них провадження на підставі доповідей, відправлених комітетом з етики. Після винесення рішення Блаттер заявив, що ФІФА хотіла віддати право проведення Кубка світу 2022 року США, і в цьому випадку корупційні скандали в ФІФА не відбулися б, а керівництво організації не було б відсторонено.

Як відомо, Йозеф Блаттер з 1948 по 1971 роки у якості гравця виступав за один із аматорських футбольних клубів Швейцарії, з 1970 року по 1975 був членом ФК «Ксамакс». У 1975 році швейцарець став технічним директором ФІФА, а в 1981 році його затвердили на посаду генерального секретаря цієї організації. Вперше став президентом ФІФА в 1998 році, також переобирався на дану посаду в 2002, 2007, 2011 і 2015 роках.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ