Блаттер
Блаттер за 2015 рік з доплатами заробив близько 3,6 мільйона швейцарських франків

Колишній президент ФІФА Йозеф Блаттер прагне оскаржити своє шестирічне відсторонення від футболу після скорочення апеляційним комітетом організації початкового 8-річного покарання. Він подав апеляцію у Спортивний арбітражний суд у Лозанні (Швейцарія), передає Німецька хвиля.

«Блаттер домагатиметься анулювання рішення апеляційного комітету ФІФА, згідно з яким його відсторонено від будь-якої пов’язаної з футболом діяльності на національному та міжнародному рівні на шість років», – йдеться у повідомленні суду.

Для розгляду справи Блаттера суд збере письмові пояснення сторін та створить групу з трьох суддів, які після слухань винесуть свій вердикт.

Під час представлення фінансового звіту організації за минулий рік ФІФА оприлюднила розмір зарплати екс-президента. Блаттер за 2015 рік з доплатами заробив близько 3,6 мільйона швейцарських франків (3,3 мільйона євро). До слова, Блаттер завжди тримав у таємниці розмір свого заробітку на посаді очільника світового футболу.

Своєю чергою, звільнений генеральний секретар організації Жером Вальке отримав у перерахунку два мільйони євро. Проти Вальке прокуратура Швейцарії порушила кримінальне провадження.

Як відомо, Блаттер очолював організацію з 1998 року. 29 травня 2015-го його переобрали на п’ятий термін. Але на тлі грандіозного корупційного скандалу він оголосив, що залишає свою посаду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ