Блаттеру інкримінують нову кримінальну справу

Блаттер
Президент ФІФА Йозеф Блаттер

Президент ФІФА Йозеф Блаттер може стати фігурантом нового кримінального розслідування. Звинувачення можуть бути пов’язані зі справою генсека ФІФА Жерома Валька, якого підозрюють у причетності до нелегальних схем продажу квитків на Чемпіонат світу-2014 у Бразилії, пише Укрінформ.

Блаттер проходить співучасником у справі про корупцію, пов’язаній з отриманням ПАР права проводити чемпіонат світу. Наразі ж слідство отримало докази причетності Блаттера до цих махінацій.

Нещодавно комітет ФІФА з етики відсторонив від футбольної діяльності президента Йозефа Блаттера і главу УЄФА Мішеля Платіні на 8 років, через отримання 2 мільйонів швейцарських франків. За даними слідства, загальний обсяг корупції у вищому керівництві ФІФА 150 мільйонів доларів.

Нагадаємо, днями Платіні зняв свою кандидатуру з дострокових виборів нового президента ФІФА, які відбудуться 26 лютого. Допущеними кандидатами для участі є: принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн, генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, південноафриканець Токіо Сексвале, колишній заступник генерального секретаря ФІФА Жером Шампань і глава Азіатської футбольної конфедерації (АФК) шейх Салман бін Ібрагім аль-Халіфа.

Читайте: Блаттер і Платіні ніколи не повернуться у футбол – екс-глава УЄФА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ