тюрьма
Блогера посадили на 5 років за відео про «ЛНР/ДНР»

Томський блогер Вадим Тюменцев потрапив за ґрати на 5 років через публікацію в Інтернеті відео і слів про російську «антинародну владу, яка повинна впасти», повідомляє ТВ2.

«Сьогодні у Кіровському районному суді оголосили вирок томському блогеру Вадиму Тюменцеву. За сукупністю шляхом часткового складання покарання суд призначив Вадиму Тюменцеву 5 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Також суд позбавив Вадима Тюменцева можливості три роки викладати матеріали у мережу Інтернет. Адвокат Вадима Тюменцева заявив про намір оскаржити вирок», – йдеться у повідомленні.

Тюменцева звинуватили у «розпалюванні ненависті і ворожнечі до жителів Донецької і Луганської областей України», а також у «закликах до здійснення екстремістської діяльності» (маються на увазі заяви, що влада РФ має антинародний характер і повинна впасти). За версією слідства, блогер вів протиправну діяльність за допомогою особистої сторінки в Інтернеті й відеохостингу YouTube.

За словами самого Тюменцева, його судили за публікацію двох відео в соцмережах і на форумах. Під час розгляду справи він не визнав свою провину. Тим не менше, суд взяв до уваги явку з повинною, яку Тюменцев написав на стадії слідства. Пізніше блогер від неї відмовився, пояснивши, що документ написав під тиском.

Вадим Тюменцев відомий своєю активною діяльністю в Інтернеті. У серпні минулого року він брав участь і в так званому Марші за федералізацію Сибіру.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кримський школяр розфарбував прапор РФ у синьо-жовті кольори. Через це його батьків викликали до школи.

Читайте: Юний критик Путіна од відчаю наклав на себе руки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ