Олег Ляшко
Олег Ляшко

Якщо Юля – «московська зозуля», то Ляшко, який вийшов з «Батьківщини», тобто вилупився з БЮТівського яйця, за логікою – «кремлівське зозуленя», що мстить матері, яка його кинула? Таким запитанням, з’ясовуючи асоціативний ряд лідера «Радикальної партії Олега Ляшка», на своїй сторінці у Facebook задається блоґер Олександр Аронець.

Автор допису підкреслює, що «не варто Ляшку гратися в інститутку, яка намагається всіх переконати у своїй цноті. Всі добре знають його політичну біографію. Коротше, психоаналітикам ще працювати і працювати над розплутуванням клубка комплексів і неврозів сучасної політичної псевдоеліти…».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на фоні скандалу, що розгорівся днями між головним «радикалом» країни Олегом Ляшком та лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко, 18 листопада уздовж Окружної дороги під Києвом з’явився величезний рекламний плакат на якому зображений екс-прем’єр-міністр України, утікач Микола Азаров, який нібито стверджує, що «Олег Ляшко – справжній підарок для України та українців».

Раніше Олег Ляшко звинуватив Юлію Тимошенко у тому, що вона нібито використала нардепа-«радикала» Юрія Шухевича; назвав лідерку Батьківщини «московською зозулею» та звернувся до президента із вимогою позбавити її громадянства.

Окрім цього, експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Микола Спиридонов вважає, що Тимошенко визнала мітинги Рабіновича біля Нацбанку ефективними.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ