Ó÷àñòíèêè àêöèè ïðîòåñòà ïðîòèâ òåëåêàíàëà "Èíòåð" âîçëå ãëàâíîãî îôèñà êàíàëà "íà óëèöå Äìèòðèåâñêîé â Êèåâå, 5 ñåíòÿáðÿ 2016 ã.  Êèåâå 4 ñåíòÿáðÿ â îôèñå òåëåêàíàëà "Èíòåð" (ïî óë. Ùóñåâà, 26) ïðîèçîøåë ïîæàð. Ôîòî Ãîíòàð Âëàäèìèð / ÓÍÈÀÍ
Біля будівлі телеканалу «Інтер» встановили паркан

Другу добу телеканал «Інтер» – в облозі. Близько півсотні мітингувальників перебувають під будівлею і не пускають працівників в офіс. Про це повідомляє Укрінформ.

Вранці 6 вересня працівники телеканалу намагалися пробратися до будівлі, однак учасники блокади перешкоджають у доступі працівників на робочі місця. Водночас, пікетувальники обіцяють безперешкодно випускати працівників каналу з головного офісу.

На місці перебувають кілька пожежних машин і патрульні поліціянти. Втім, учасники акції вже заявили, що палити шини не збираються, а лише чекають на виконання їхніх вимог – припинення мовлення телеканалу «Інтер» та позбавлення його ліцензії.

У свою чергу, «Інтер» подав до Генпрокуратури України, МВС, СБУ, Нацполіції заяву про скоєння злочину у вигляді перешкоджання професійній діяльності журналістів.

«В діях осіб, що блокували доступ журналістів до своїх робочих місць є пряме перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, що в Україні є кримінально караним діянням», – наголошують медійники.

«Наразі жодної реакції правоохоронців на подані заяви немає», – наголошується в коментарі.

Нагадаємо, ввечері 4 вересня будівлю «Інтера» на вулиці Щусєва у Києві пікетували, а згодом підпалили.

5 вересня біля будівлі телеканалу «Інтер» на вул. Дмитрівській у Києві активісти розгорнули перші намети й заявили про намір облаштувати блокпост. 

Тим часом Президент України Петро Порошенко доручив Генеральному прокурору Юрію Луценку взяти розслідування подій, що відбулися на телеканалі, під особистий контроль.

Глава держави підкреслив, що силові відомства не повинні допустити ескалації насильства, а дії того чи іншого засобу масової інформації повинні оцінюватися в рамках закону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ