7
Орландо Блум побував на територіях Донбасу, звільнених від тимчасової окупації кремлівських найманців.

Посол доброї волі ЮНІСЕФ та зірка Голлівуду Орландо Блум вперше прокоментував свій раптовий візит до східної України, під час якого відвідав школи та дитсадки, що були були пошкоджені під час військових дій. Про це пише Новое время.

«Я зустрів дітей, як 11-річна Ліана, яка ховалася в підвалі своєї школи майже два тижні, в мороз, без світла або тепла, в той час як артобстріли знищували класи над її головою», – сказав Орландо Блум.

1345681011121314Актор також відвідав класи, які знаходяться всього в трьох кілометрах від лінії вогню та були пошкоджені в результаті попадання в них снарядів. Він зустрівся з дітьми, які отримують психологічну підтримку і працюють з психологами, які проходили тренінги ЮНІСЕФ.

«Освіта є важливим фундаментом для відновлення нового життя та безпечного і сприятливого середовища для цих дітей», – сказав актор.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні Великодня у Мережі з’явилися фото з зіркою «Володаря перснів» та «Піратів Карибського моря» на території Донбасу. Згодом світлини з’явились і в офіційному Instagram Блума.

За даними ЮНІСЕФ, близько 580 тисяч дітей на Сході потребують допомоги і понад 230 тисяч дітей були змушені залишити свої будинки. Приблизно одна з п’яти шкіл і дитячих садків у регіоні були пошкоджені або зруйновані, близько 300 тисяч дітей потребують допомоги, щоби продовжити свою освіту.

Організація підтримала ремонт і реабілітацію 57 шкіл на сході України і надала сотням тисяч дітей по обидві сторони конфлікту підручники, парти та канцелярські набори, а також психологічну підтримку.

ЮНІСЕФ планує відремонтувати ще 60 шкіл і 80 дитячих садків в 2016 році.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ