Блум
Напередодні Великодня у Мережі з’явилися фото з зіркою «Володаря перснів» та «Піратів Карибського моря» на території Донбасу

Британський актор Орландо Блум після поїздки в Україну звернувся до своїх колег-кінозірок і фанів з проханням допомогти українським дітям. Про це він розповів в ефірі американського каналу CNN, пише Голос Америки.

«Це проблема, яка зникла зі стрічок новин, але це відбувається в центральній Європі. Уявіть, якби це торкнулося вас, якби це була ваша дитина, яка б сиділа десь у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі або в Лондоні, і над її головою йшла стрілянина, і діти боялися за власне життя. Як би ви почувалися? Яке почуття відповідальності ви б мали, що б ви зробили, щоб їм допомогти?», – звертається кіноактор.

Блум зазначив важливість гуманітарної підтримки України з боку UNICEF, він також закликав колег зробити благодійні внески до цієї організації та більше цікавитися Україною.

«Я б закликав людей зайти на їхній сайт і зробити благодійний внесок. Але також – отримати більше інформації, щоби дізнатися більше про це. Я думаю, це дуже важливо, щоби ми всі вийшли за межі того середовища, в якому живемо. І щоби ми задумалися про цих дітей і про ці жахливі умови, в яких вони живуть. Щоб у нас було принаймні розуміння цього і ми зробили все, що можемо, щоб їм допомогти», – сказав Блум.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кіноактор і посол доброї волі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відвідав охоплені конфліктом східні райони України в кінці квітня і побував у пошкодженій обстрілами школі за кілька кілометрів від лінії розмежування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ