Боб Ділан ніяк не відреагував на присудження Нобелівської премії
Боб Ділан ніяк не відреагував на присудження Нобелівської премії

Відсутність реакції лауреата Нобелівської премії з літератури 2016 року Боба Ділана на вручення йому найпрестижнішої в світі нагороди обурила Нобелівський комітет. Про це інформує Deutsche Welle.

«Треба називати речі своїми іменами: так поводитися нечемно і зарозуміло», − заявив в ефірі шведського телеканалу SVT письменник Пер Вестберґ.

Після оголошення інформації про присудження йому Нобелівської премії Боб Ділан не відповів на жоден дзвінок зі Шведської академії, не дав жодного інтерв’ю на цю тему і навіть видалив зі свого сайту інформацію про «нобелівку». Більше того, навіть невідомо, чи прибуде він на урочисте вручення нагород, яка відбудеться 10 грудня в Стокгольмі.

Заява Пера Вестерберґа стала першим публічним проявом обурення Нобелівського комітету. ЗМІ наголошують, що поведінку Ділана не можна пояснити нелюбов’ю до публічних заходів або страхом спілкуватися з пресою, оскільки за довгі роки своєї кар’єри він був присутній на врученні йому безлічі нагород, зокрема йдеться про найвищу нагороду Сполучених Штатів медаль Свободи, вручену музиканту Президентом США Бараком Обамою, кінопремії «Оскар», «Золотий глобус» і безліч музичних премій «Ґреммі».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ