Богдан Яременко: Чому Путін заявив про «український тероризм» саме зараз

Богдан Яременко, дипломат, керівник «Майдану закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник «Майдану закордонних справ»

Усі стривожилися через заяви Путіна про український тероризм. Чи не підстава це для війни? А у нас зараз що, не війна? А хіба Путіну важко знайти причину для вторгнення? А хіба ми не знаємо, що він готовий нас знищити? Війна є. Війна буде.

Навіщо гадати – це достеменний факт: Путін веде війну на знищення України української.

Не переживайте, не панікуйте – звертайтесь до Святослава Стеценка в Український легіон – там пояснять, навчать, пройдете бойове злагодження, розпишуть картки ведення вогню.

Що спонукало Путіна сказати сказане саме зараз? Думаю, що поява певного вакууму сили та ідей. Спроба України відіграти поразку – переінакшити формулювання злощасних зрадницьких Мінських домовленостей – частково була успішною. Захід погодився на формулювання та ідеї України – безпека спершу, далі усе інше. Це створило ситуацію, коли дипломатична перемога Путіна, що вже так виразно проглядалась з Кремля, знову стала розмитою.

Якщо методи «дипломатії Путіна» не спрацьовують, що він робить? Правильно – змінює реальність, погрожує, застосовує силу, схиляє прийняти його правила гри. Час підходящий – Україна слабша, ніж у липні 2014 року. Європейці зав’язли в європейськості. США – в виборах. Путін перехоплює ініціативу.

Що може не дозволити йому реалізувати цей план? Відомо що –найсильніша армія Європи. Ось тільки де вона?

Джерело: Богдан Яременко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ