Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Проїхались по новопризначеному послу в Норвегії В’ячеславу Яцюку… В інших статтях ще стверджують, що саме Яцюк вніс пропозицію звільняти мене з посади, демонстративно і швидко, щоб інші прикладу не брали.

В’ячеслав Яцюк
В’ячеслав Яцюк

Я звісно доказів цьому не маю. В’ячеслав, звичайно, негідник ще той. Але ж він розумний негідник! Навіть у випадку зі мною його пропозиція була правильною і спрацювала для Януковича – дипломати засунули свої язики в одне місце. Це одна з дилем нашої дипломатичної служби – часто доводиться обирати між ввічливим дурником чи неробою і падлючим талантом.

От не знаю. Я би теж в більшості випадків обирав талановитих падлюк. А закочувати істерику: як же так? А ось так – промовчали призначення Демченка радником президента, Олефірова послом в Фінляндію? Далі змиріться. Ну, а змирюватися наші дипломати уміють професійно. І це переживуть.

А В’ячеслав Яцюк, будемо сподіватися, в морозному північноєвропейському кліматі серед людей стриманої вдачі морди нікому не наб’є і буде хорошим послом. Не найдурнішим – це точно.

Дерело: Богдан Яременко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ