Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Другий тиждень поспіль не встигаю вимкнути телевізор після «Голосу країни» і слухаю прем’єр-міністра. Фальшивить. Це якщо одним словом.

А якщо докладніше, то минулого тижня він намагався переконати (себе?), що вирішив практично усі проблеми — й кращого за нього не може бути.

Цього тижня тисне — що він хоч і не ідеальний, але безальтернативний і його підтримують іноземні партнери (у цьому ж статусі у нас ще Мінські домовленості ).

Хтось би показав Арсенію Петровичу карту Києва: там від Кабміну до Ради й Адміністрації президента можна дійти пішки або докрикнути з вікна. Тому через телевізор закликати усіх до відповідальності та спільної роботи — навряд чи переконливо. Непереконливо лунає і заява, що він за крісло не тримається.

І вже зовсім парадоксальною виглядає заява, що вибори нічого не вирішують (від прем’єра, призначеного демократично обраним парламентом).

Єдине, що не викликає сумніву — це заява, що за симпатіями співгромадян він не ганявся. Дивно, іноземним партнерам подобається, а співгромадянам — ні. Може, тому співгромадяни довго Арсенія Петровича посадою не обтяжуватимуть?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ