Дипломат, «Майдан закордонних справ»

Богдан Яременко: «Голос прем’єра» знову фальшивить

Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Другий тиждень поспіль не встигаю вимкнути телевізор після «Голосу країни» і слухаю прем’єр-міністра. Фальшивить. Це якщо одним словом.

А якщо докладніше, то минулого тижня він намагався переконати (себе?), що вирішив практично усі проблеми — й кращого за нього не може бути.

Цього тижня тисне — що він хоч і не ідеальний, але безальтернативний і його підтримують іноземні партнери (у цьому ж статусі у нас ще Мінські домовленості ).

Хтось би показав Арсенію Петровичу карту Києва: там від Кабміну до Ради й Адміністрації президента можна дійти пішки або докрикнути з вікна. Тому через телевізор закликати усіх до відповідальності та спільної роботи — навряд чи переконливо. Непереконливо лунає і заява, що він за крісло не тримається.

І вже зовсім парадоксальною виглядає заява, що вибори нічого не вирішують (від прем’єра, призначеного демократично обраним парламентом).

Єдине, що не викликає сумніву — це заява, що за симпатіями співгромадян він не ганявся. Дивно, іноземним партнерам подобається, а співгромадянам — ні. Може, тому співгромадяни довго Арсенія Петровича посадою не обтяжуватимуть?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ