Яременко
Богдан Яременко, дипломат

Американці не мають прихованих цілей у політиці щодо України. Якщо говорять, що Генпрокуратура стала не інструментом боротьби з корупцією, а корупційною проблемою, то так воно і є.

Якщо говорять, що Україна повинна виконати свою частину Мінських домовленостей і внести зміни до Конституції – то цього вони й хочуть, і домагатимуться.

Але Господь з ними, з американцями із Білого Дому. Ці люди знають, чого хочуть. Тим більше, що не їхні солдати гинуть і гинутимуть і не за їхні гроші ми повинні будемо дружити з терористами. Їм аби війни не було.

Тут, власне, я хочу знову нагадати про питання, яке не полишав увесь час із серпня: а що далі зі змінами до Конституції? Що хоче і чого домагається українська влада?

Порошенко обіцяв повернутися до цього питання в грудні. Причому давав обіцянку цього разу спочатку порадитися з суспільством, перш ніж виносити зміни до Конституції на друге читання в парламент.

Це питання війни і миру, питання територіальної цілісності. Де ж позиція президента?

Нас переконуватимуть, що перемир’я уже настало, а тому треба гарантувати терористам щасливе життя в єдиній країні? Ось тільки як це співставити з правдою життя, яку бачать очі, – про щоденні обстріли, поранених і вбитих?  Чи нам знову пояснять, що мало вбитих – це краще, ніж багато вбитих, а незгодним з цією логікою порадять піти на фронт?

Як завжди, коли наступає момент істини, нашої влади не видно і не чути. А емоції ж закипають.

Але, звісно ж, у влади є піарники, які переконливо доведуть, що це все агенти Кремля.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ