Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Юрій Столярчук, невідомо на яких підставах обіймаючи посаду заступника генпрокурора, висловив надзвичайно оригінальну думку про те, що в разі необхідності він чи його ландскнефти по прокуратурі можуть допитати посла США.

Дорогі недурні та небезперспективні співробітники Генпрокуратури, які читають це! Будьте ласкаві, дайте заступнику генпрокурора делікатно (щоби не образився) почитати Віденську конвенцію про дипломатичні відносини.

І поясніть: щоби національне законодавство України мало пріоритет перед міжнародно-правовими зобов’язаннями країни —  йому потрібно дочекатися, аби Україна стала окупованою Російською Федерацією. За інших обставин пан Юрій може мріяти про те, як із табельної зброї розстріляє шостий флот США, як із прокурорської зарплати виплатить Україні допомогу США та МВФ на макрофінансову стабільність і військову допомогу.

А от мріяти про допит посла Сполучених Штатів — справа невдячна, копітка та непотрібна. Тим більше перед візитом Петра Порошенка до Америки.

В Адміністрації президента теж би радив звернути увагу на нічні правові фантазії та словесні полюції Юрія Столярчука. Бо там раптом можуть зрозуміти, що в Генпрокуратурі треба не лише Шокіна змінити, І, між іншим, будуть праві.

Заступник генпрокурора Юрій Столярчук зробив сенсаційне повідомлення про допит посла США
Заступник генпрокурора Юрій Столярчук, який зробив сенсаційне повідомлення про допит посла США

БЕЗ КОМЕНТАРІВ