Богдан Яременко, дипломат, керівник «Майдану закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник «Майдану закордонних справ»

Я все розумію про е-декларування, що це важливо, що наслідки невиконання положень закону та зобов’язань перед міжнародними партнерами можуть бути. І можуть бути (хоча можуть і не бути) серйозними.

Але, як на мене, це все такі дрібниці у порівнянні з «підписанням» так званих Мінських домовленостей і спроби в обхід законів та Конституції провести зміни до Конституції та ухвалити закони «на виконання» цих же домовленостей.

Або не запровадження воєнного стану в умовах збройної агресії. Або не розірвання в тих же умовах дипломатичних відносин з РФ. Продовження торгівлі з окупантами. Або відкриття президентом країни в умовах війни закордонних рахунків в офшорних зонах для операцій з нерухомістю та активами, яких у нього не повинно було бути ще тоді, коли він був секретарем РНБОУ чи міністром економіки.

Це все речі, з моєї точки зору, екзистенційні. Зокрема, і в контексті боротьби з корупцією. Але ґвалт і звинувачення на адресу Порошенка здійнялися лише зараз. І лише з далеко менш значимого для України приводу. Дивно.

Джерело: Богдан Яременко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ