Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Про ситуацію на митниці. За логікою жанру Насіров мав би тепер в «Однокласниках» чи «Вконтакте» запостити опитування: «Друзі, що порадите зробити з підлеглим, який в соцмережах пише, що не боїться відставки, і прозоро натякає на можливість відставки свого керівника?».

Далі йому потрібно звільнити Марушевську (ну, там за порушення субординації, ще за зрив плану реалізації реформ митної служби; хоча насправді – немає значення за що – головне не зізнатися, що за три догани і фігові пости в ФБ).  Для Марушевської це не проблема, а лише трапмлін в політичній кар’єрі.

Далі йому потрібно звільнити усіх начальників регіональних митниць, які підписали кляузу на Марушевську (теж за порушення субординації, бо вони захопилися настільки, що забули, що зробили те, в чому звинувачують Марушевську – перевищили повноваження, даючи публічну оцінку непідлеглій колезі, а також у своїй кляузі жодного разу не згадали і не відзначили мудре керівництво і реформаторство Насірова на посаді). Для них це не проблема, бо Насірова теж скоро звільнять, а кадрового непотрібу у нас не буває, тож, за півроку їх усіх заберуть назад. З підвищенням.

Далі йому потрібно подати у відставку, і написати книжку «Печальна і повчальна історія, як я хотів, а Марушевська не дала мені реформувати митницю». Для нього це не проблема, бо гонорар за такий бестселлер не в порівняння до злиденної зарплати держчиновника.

Історія печальна. Але не повчальна. Всього лише повторення у вигляді фарсу історії про Ющенка і Тимошенко, які не любили один одного більше, ніж любили здоровий глузд.

Джерело: Богдан Яременко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ