Богдан Яременко: Печальна «лав сторі» Насірова та Марушевської

Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Про ситуацію на митниці. За логікою жанру Насіров мав би тепер в «Однокласниках» чи «Вконтакте» запостити опитування: «Друзі, що порадите зробити з підлеглим, який в соцмережах пише, що не боїться відставки, і прозоро натякає на можливість відставки свого керівника?».

Далі йому потрібно звільнити Марушевську (ну, там за порушення субординації, ще за зрив плану реалізації реформ митної служби; хоча насправді – немає значення за що – головне не зізнатися, що за три догани і фігові пости в ФБ).  Для Марушевської це не проблема, а лише трапмлін в політичній кар’єрі.

Далі йому потрібно звільнити усіх начальників регіональних митниць, які підписали кляузу на Марушевську (теж за порушення субординації, бо вони захопилися настільки, що забули, що зробили те, в чому звинувачують Марушевську – перевищили повноваження, даючи публічну оцінку непідлеглій колезі, а також у своїй кляузі жодного разу не згадали і не відзначили мудре керівництво і реформаторство Насірова на посаді). Для них це не проблема, бо Насірова теж скоро звільнять, а кадрового непотрібу у нас не буває, тож, за півроку їх усіх заберуть назад. З підвищенням.

Далі йому потрібно подати у відставку, і написати книжку «Печальна і повчальна історія, як я хотів, а Марушевська не дала мені реформувати митницю». Для нього це не проблема, бо гонорар за такий бестселлер не в порівняння до злиденної зарплати держчиновника.

Історія печальна. Але не повчальна. Всього лише повторення у вигляді фарсу історії про Ющенка і Тимошенко, які не любили один одного більше, ніж любили здоровий глузд.

Джерело: Богдан Яременко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ