Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Я якось навіть розгубився і не знаю, що думати.

З одного боку цілком собі притомні і пристойні Бальцерович і Мілош в прес-центрі Кабміну говорять нехай і загальні, але дуже правильні та переконливі речі про реформи, правову реформу, боротьбу з корупцією, як складову цих реформ, уряд і так далі. Навіть повторюють приємну обивательському вуху фразу, що реформи –це для росту економіки і підвищення рівня життя людей. Говорять зрозумілою мовою, аргументують. Навіть починає з’являтися підозра, що ти вже все розумієш, що відбувається з реформами, що там, в уряді, люди знають, куди вести країну і що робити далі, що в кінці тунеля з’явилося світло.

2___86_500x317А тут – бац! Прем’єр-міністр інспектує (!) чи перевіряє будівництво\ремонт дороги з Києва на дачі…

От що може знати колишній професійний директор ринку і навіть мер про будівництво доріг? Що він перевіряє? Товщину настилу нового асфальту поверх старого роздовбаного? В каптьорці накладні перевіряє?

От Вам, пане прем’єр-міністр, турецька фірма, яка виграла тендер, ось асфальтоукладчик, а ось там через пару місяців буде красива дорога…
Складається враження, що це з розряду сфотографуватися на комбайні, політати на винищувачі чи зі стерхами, поплавати на підводному човні.

Ось тільки підводних човнів у нас немає, на винищувачах розважається інша посадова особа, то які з атракціонів батьківщини доступні бідному прем’єру? Даєш відкриття шляхопроводів, лікарень, конюшень і пішохідних переходів!

Тим більше, що з поясненням реформ непогано наразі справляються Бальцерович з Мілошем. Ну, їм нє впєрвой.

Джерело: Богдан Яременко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ