Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Технічний прогрес. Він є і його не спинити. Другий день радію, як дитя – прикладаю приватівську картку до сканера на турнікеті в метро і катаюсь! Ну, і цей зверхній погляд на бідолах, що стоять в черзі за жетонами!

І радує UBER (хто не знає – служба таксі). Їздив поки чотири рази. Перші два – безкоштовні. Наступні, звичайно, за гроші, але цілком собі звичайний київський тариф з незвичайним (хорошим) київським сервісом. Далі приємно, що їдеш з водієм, як з другом, і не думаєш про гроші та і не торкаєшся їх.

А воно у мене дійсно виходить, як з другом: один водій, щойно я сів в машину, сказав: «Я подивився кого везу, я Вас знаю, читаю і поважаю, дозвольте потиснути руку». А вчора інший водій попросив передати вітання Andrii Klymenko і сказав, що навіть публікував якісь матеріали у нас на BlackSeaNews. Каже, що подобається працювати з УБЕР, бо зовсім інший рівень клієнтів, багато іноземців, дипломатів – є з ким і про що поговорити (виявляється, водії таксі нас, пасажирів, оцінюють так само, як і ми їх, таксистів. Ось чому вони такі розумні і все про все знають!

Джерело: Bohdan Yaremenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ