ol-ga-bogomolets
Згідно з е-декларацією, Богомолець – не бідна людина. Лише готівкою вона має 290 тис. євро і 380 тис. доларів

Народний депутат від БПП Ольга Богомолець жаліється, що їй не вистачає людей та грошей для повноцінного виконання своїх службових обов’язків. Про це вона сказала журналістам у кулуарах Верховної Ради, передає телеканал 112 Україна.

«Готовність парламенту до зменшення зарплат депутатам свідчить про продовження популізму. Якщо у депутата немає високої зарплати, тому що він ухвалює кардинальні рішення, залишаються спокуси йти людям від бізнесу. Мені не вистачає зарплати депутата, щоби виконувати свої депутатські обов’язки, щоби працювати і мати необхідну кількість помічників», – заявила нардеп.

«Я була б більш ефективною, якби мала ще 20 помічників, тому що потрібна реформа самоврядування, реформа з лікарських засобів, реформа судмедекспертизи. Роботи непочатий край і не вистачає рук. Я не голосувала ні за підвищення, ні за зменшення зарплати. Непідвищення зарплат спонукає приходити до влади людей з бізнесу, і спонукати до спокус депутатів, які живуть на зарплату», – сказала Богомолець.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 листопада Верховна Рада скасувала нещодавнє рішення парламенту про підвищення зарплат депутатам в 2-2,5 раза – до понад 40 тисяч гривень.

До слова, Ольга Богомолець вказала у електронній декларації шість земельних ділянок, сім квартир в Києві, колекцію ікон, 122 картини, авторські права на книги, слова і музику пісень, а також кілька товарних знаків.

У банках Богомолець тримає 145 тис. 563 гривень, 23 тис. 422 доларів і 2 тис. 737 євро. Готівкою депутат має 290 тис. євро і 380 тис. доларів. Зарплата за рік – 76 тис. 247 грн. Річна зарплата за сумісництвом – 49 тис. 805 грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ