бойовики
Бойовиків на Донбасі активно вербують найманцями до Сирії

Бойовиків на Донбасі активно вербують найманцями до Сирії. Про це в Фейсбуці пише позаштатний радник міністра інформаційної політики Олександр Бригинець.

«…Серед терористів активно працюють вербувальники до Сирії. «Замолоджують» як місцевих, так і росфедов – умови пропагують значно кращі, ніж на війну з нами. Мотивація: тут скоро все закінчиться і що будете робити? Тут якщо не чужі, так свої застрелять – ні грошей, ні статусу, ні слави. А там, мовляв, і гроші, і слава, і статус, і робота надовго. Санкціоновані ці Кремлем вербування, або «самодіяльність» – не знаю», – пише він.

Посилаючись на слова «свого джерела», Бригинець додає: «Наберуть хлопців у Сирію і розстріляють десь по дорозі, бо Путін завжди зачищає всіх, хто йому заважає». Бригинець пояснює: бойовики Путіну зараз заважають, «скільки вони – це санкції, військові провали, потенційна небезпека…».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями через протоку Босфор курсом на Сирію пройшли два великих російських десантних кораблі – «Новочеркаськ» і «Корольов». Судна везуть до Сирії вантаж військового призначення.

Читайте: Путіну не вистачає найманців: тисячі сибіряків несподівано отримали повістки

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ