Мапа
Ситуація на Сході станом на 19 серпня 2015 року

Інформаційно-аналітичний центр  РБНОУ оприлюднив зведені дані щодо ситуації у зоні АТО станом на 19 серпня.  Згідно з наведеними даними, проросійські бойовики найбільш активно ведуть вогонь на маріупольському напрямку.

Згідно з оприлюдненою РНБОУ мапою бойових дій, у секторі «М» тривають ворожі артилерійські обстріли українських позицій на захід та південь від Докучаєвська. Противник застосовує 122-мм та 152-мм гаубиці. Терористи ведуть обстріли Широкиного, Чермалика, Гранітного, Старогнатівки. У районі Маріуполя окупанти близько 19:00 вели вогонь по Широкиному. А о 22:00 і близько 23:00 били по Новотроїцькому зі 122-міліметрової артилерії.

Біля Чермалика та Широкиного ворог уперше за довгий час застосував 120-мм міномети. Обстріли відбувалися з близької відстані – до 5 км. Як зазначають наші військові, українські позиції на схід від Маріуполя дуже добре укріплені (загалом на трьох лініях оборони споруджено 268 об’єктів), тож бойовики не наважаються вступати у пряме бойове зіткнення з українською армією.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ