«ДНР», бойовики
Бойовики «ДНР» поширюють чергові чутки у прифронтових районах Донбасу

Слідом за «полюванням» на міфічних «снайперів НАТО», в «ДНР» розпочалася інформаційна кампанія щодо нібито використання ЗСУ «американських БПЛА». Про це пише на сторінці у Facebook керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«При цьому серед бойовиків поширюються чутки, що ці БПЛА облаштовані розпилювачами якогось секретного вірусу, виведеного в лабораторіях армії США. Характерно, що слідом за підрозділами терористів «ДНР» подібні чутки активно поширюються і серед місцевого населення в прифронтових районах окупованої території – в «МГБ ДНР» надходять звернення від громадян з повідомленнями про подібні БПЛА (крім «секретного вірусу», у заявах також активно фігурує нібито розпорошення збудника сифілісу)», – написав Тимчук.

Керівництво «ДНР» також підбило підсумки проведеної в березні в Донецьку операції «Нічне місто» з пошуку і знешкодження «українських шпигунів», повідомляє експерт.

«За підсумками операції під час комендантської години бойовиками було застрелено четверо місцевих мешканців (в тому числі одна жінка) – всі вони були визнані «агентами СБУ і Правого сектора». Результати операції були визнані успішними, ухвалено рішення про проведення подібних операцій в низці інших населених пунктів – Макіївці, Горлівці тощо», – пише Тимчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше серед рядових бойовиків і командирів середньої ланки чутки про майбутній «наступ українських військ» змінилися на чутки про підготовку масштабного наступу «Л/ДНР». Одночасно поширювалися чутки про направлення в зону АТО з української сторони груп «західного спецназу», завданням яких буде викрадення і ліквідація представників командного складу бойовиків для зриву наступу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ