ДЕМЗ не веде виробничу діяльність з кінця 2012 року
ДЕМЗ не веде виробничу діяльність з кінця 2012 року

Бойовики терористичної «ДНР» здійснила спробу відібрати у російської компанії «Мечел» Донецький електрометалургійний завод, повідомляє Дзеркало тижня.

Зокрема, представники «глави ДНР» Олександра Захарченка вручили «Мечелу» папірець про введення на заводі тимчасової адміністрації.

У розпорядженні №12, датованому 25 червня 2016 року і підписаному «головою ради міністрів самопроголошеної Донецької народної республіки А.Захарченком, повідомляється про введення тимчасової державної адміністрації на цілісний майновий комплекс ПРАТ «Донецький електрометалургійний завод» (ДЕМЗ), а також про створення на його базі державного підприємства «Юзівський металургійний завод» з передачею майна ДЕМЗ в користування даного підприємства», – повідомляється на сайті компанії «Мечел».

«За попередньою оцінкою компанії, для «Мечела» існує ризик втрати контролю на невизначений термін над будь-якою майбутньою виробничою і комерційною діяльністю ДЕМЗ», – йдеться в повідомленні.

Дії Захарченка росіяни планують оскаржувати юридичним шляхом. ДЕМЗ не веде виробничу діяльність з кінця 2012 року.

За інформацією ЗМІ, російська компанія «Мечел» може повернути контроль над Донецьким електрометалургійним заводом (ДЕМЗ), якщо підприємство відновить свою роботу, а борги із зарплати перед працівниками будуть погашені.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ