Бойовики ІД підірвали в сирійській Пальмірі три стародавні колони
Бойовики ІД підірвали в сирійській Пальмірі три стародавні колони

Бойовики терористичного угрупування «Ісламська держава» підірвали три древні колони в cірійскій Пальмірі, повідомляє An-Nahar TV.

За даними Сирійського центру спостереження за правами людини, що базується в Лондоні, одночасно бойовики стратили трьох осіб, прив’язавши їх до колон перед вибухом. Жертви були затримані бойовиками в Пальмірі та її околицях, повідомили в організації.

Античне місто Пальміра з древніми спорудами, визнаними пам’ятником Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, перебуває під контролем ІД з травня цього року. З того часу екстремісти планомірно знищують культурні цінності. На початку жовтня вони підірвали Тріумфальну арку, побудовану древніми римлянами близько двох тисяч років тому.

Наприкінці серпня бойовики зруйнували в Пальмірі храм Бела, побудований в 32 році. Незадовго до цього стало відомо про знищення храму Баал-Шамін. Повідомлялося про знищення й інших визначних пам’яток античного міста. У липні в Мережі з’явилися фотографії, на яких екстремісти трощили кувалдами стародавні статуї.

Головного доглядача архітектурного комплексу в Пальмірі 82-річного Халеда Асаада, який обіймав цю посаду більше 50 років, ісламісти обезголовили.

Читайте: «Русскій мір» наступає: авіація РФ бомбила об’єкт усесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Сирії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ