Кернес
Кернес пережив замах в квітні 2014 року

Поліція Холодногірського району Харкова розслідує справу про погрози нібито бойовиків «ІДІЛ» одіозному меру міста Геннадію Кернесу. Невідомий подзвонив в місцеве СБУ і пообіцяв помститися меру, пишуть Вести.

«До чергової частини СБУ зателефонував електронний чоловічий голос. Він повідомив, що «бойовики «ІДІЛ», ісламської держави, замінували «Харків Палас». Так здійсниться акт відплати євреям та їхньому ватажку Кернесу», – йдеться в постанові суду, який для розслідування цієї справи дозволив слідчим ознайомитися з роздруківкою телефонних дзвінків у Службі безпеки.

У той день відвідувачів готелю евакуювали, будівлю обшукали, але вибухівки не знайшли. При цьому провадження порушили за статтею «Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками».

Незрозуміло, щоправда, чому представники «Ісламської держави» погрожували підірвати саме цей готель. У місті всі знають, що Кернес живе в готелі «Національ».

До того ж «Premier Palace Hotel Kharkiv», в якому проводили евакуацію, належить відомому місцевому бізнесмену Олександру Ярославському.

До слова, це не перший дзвінок в Харкові від невідомих, які видають себе за терористів «ІДІЛ». 6 квітня «бойовики ісламської держави» дзвонили в Шевченківське відділення харківської поліції та механічним голосом повідомляли, що наступної їхньої жертви залишилося жити два дні. Провадження порушили за статтею «Умисне вбивство».

Читайте: СБУ знешкодила в Києві п’ятьох прихильників «ІДІЛ»

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 лютого застрелили наближеного до мера Харкова бізнесмена Юрія Димента.

Сам Кернес пережив замах у квітні 2014 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ