Терористи «Ісламської держави»
Терористи «ІД» погрожують терактом у Вашинґтоні

Терористичне угруповання «Ісламська держава» розповсюдило заяву, в якій погрожує здійсненням терактів у США та інших країнах, передає Reuters.

«Ми говоримо країнам, які беруть участь у хрестовому поході, що божим іменем ви отримаєте те ж саме, що і Франція. Як ми вразили Францію в її Парижі, ми клянемося, що ми вразимо США в їх центрі – Вашинґтоні», – заявили ісламісти. Раніше Прем’єр-міністр Франції Мануель Вальс заявив в ефірі французького радіо RTL про можливі нові терористичні атаки угрупування «Ісламська держава» в європейських країнах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, уряд Великої Британії після терактів у Парижі збільшить фінансування спецслужб і розширить їх штат на 15% для боротьби з тероризмом.

До слова, в Україні також відреагували на теракти у Франції посиленням безпеки. Зокрема, Національна гвардія України взяла під посилену цілодобову охорону всі мости Києва. Крім того, в Нацполіції створено оперативний штаб, куди надходять повідомлення про оперативну ситуацію в країні. «Посилення нарядів сьогодні – вимога часу, і всі громадяни повинні з розумінням ставитися до перевірок документів, догляду особистих речей і транспортних засобів, охорони об’єктів життєзабезпечення, транспортних магістралей і мостів, а також інших превентивних заходів, які проводять правоохоронці», – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, правоохоронці ідентифікували особи трьох терористів та ще двох підозрюваних, причетних до подій 13 листопада в столиці Франції. Нагадаємо, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 осіб перебувають у критичному стані. За словами Президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики ІД.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ