бойовики
«ЛНРівці» готують черговий фейк для дискредитації України

Представники так званої «ЛНР» готують черговий фейк для дискредитації України, для чого планують провести ексгумацію тіл загиблих мирних мешканців. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на власні джерела в штабі Антитерористичного центру.

Наведено лист так званого «міністра державної безпеки ЛНР» Леоніда Пасечника від 14 листопада до лідера «ЛНР2 Ігоря Плотницького із грифом «цілком таємно». У листі йдеться про план, згідно з яким «у низці населених пунктів буде проведено ексгумацію тіл загиблого мирного населення, у подальшому тіла будуть перепоховані на території сільськогосподарських угідь поблизу населеного пункту Сокольники Новоайдарського району Луганської області».

За задумом терористів, це захоронення буде представлене у ЗМІ, зокрема, в російських «Звєзда» та НТВ в якості доказу злочинів української влади на Донбасі. «Вказані масові захоронення будуть представлені представникам ЗМІ як наслідок геноциду української влади проти мирного населення Донбасу, що дозволить заявити до України низку позовів, зокрема, в Гаазький трибунал», – пише Пасєчник. За його твердженням, керівники вказаних російський телеканалів висловили свою «зацікавленість даною проблематикою» і готові надати «інформаційну підтримку» даному «заходу».

Як відомо, раніше речник Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що Росія готує масштабну провокацію міжнародного масштабу проти України, аби відволікти увагу міжнародного співтовариства від бомбардувань у Сирії.

Інформаційний Акцент

  • агафон

    Нельзя тело умершего откапывать. Ну тупость раши не имеет границ.