Російський гумконвой містив 90% просторочених консервів
Російський гумконвой містив 90% непридатних консервів

Росія постачає на окупований Донбас харчі з вичерпаним терміном придатності в якості гуманітарної допомоги, яку потім передають у навчальні заклади. Про це повідомляє ГУ розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

Розвідка наголосила, що після сортування продовольства, доставленого «гуманітарним конвоєм» 25 серпня ц.р., лише 10% м’ясних та рибних консервів були визнані придатними до споживання та видані населенню тимчасово окупованих територій Луганської області. У решти 90% консервів терміни зберігання вийшли ще задовго до транспортування з Росії.

Через невдоволення луганців «гуманітаркою» окупаційна влада переклеїла етикетки на прострочених консервах з новими термінами зберігання та планує видати їх в навчальні заклади та установи дошкільної освіти.

«З огляду на відкрите невдоволення луганчан, які обвинуватили т.зв. «голову ЛНР» Плотницького в черговій крадіжці «гуманітарки» для перепродажу через власну мережу супермаркетів, місцева «влада» надрукувала та замінила етикетки консервних банок, вказавши новий термін придатності. Для приховування такої очевидної підміни (різниця термінів зберігання на етикетці та банці), більшу частину продуктів планують видати в навчальні заклади та установи дошкільної освіти», – йдеться в повідомленні.

У ГУР зазначають, що з огляду на стагнацію російської економіки, не тільки значно зменшився обсяг, але і якість російської продовольчої допомоги, що доставляється «гуманітарними конвоями» з Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ