На окупованому Донбасі заробляють риттям окопів
На окупованому Донбасі заробляють риттям окопів

Фінансове забезпечення мешканців окупованого Донбасу перебуває на вкрай низькому рівні, існує затримка всіх соціальних виплат на 3-4 місяці. Про це 11 травня повідомив речник адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник, пише Українська правда.

«Гуманітарна й політична обстановка на території Донецької та Луганської областей, які перебувають під тимчасовим контролем незаконних збройних формувань, залишається складною. Фінансове забезпечення мешканців перебуває на вкрай низькому рівні, існує затримка всіх соціальних виплат на 3-4 місяці», – повідомив він.

За словами Мотузяника,  напередодні травневих свят здійснено часткові виплати за лютий 2015 року. «Заробітну плату проросійські бойовики виплачують харчовими пайками за безпосередньо виконану роботу на їх користь – риття окопів, облаштування бліндажів, ремонт техніки тощо. Існують проблеми з продуктами харчування», – додав він.

При цьому виплата пенсійного забезпечення здійснюється в російських рублях за курсом один до одного. Також на тимчасово окупованих територіях часто мають місце перебої з водо- та електропостачанням.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ